Hronika
DETALJI AKCIJE "KODEKS": Poznata imena uhapšenih u Banjoj Luci
06. Dec. 20211
Luis je označen kao vođa kriminalne grupe koja je razbijena akcijom “Kodeks”, a koja se bavila prodajom droge.
Hronika
07. Dec. 2021 07. Dec. 2021
0
Milorad Vuković zvani Luis, koji je uhapšen u policijskoj akciji "Kodeks", danas je prije saslušanja odvezen na ljekarski pregled u Hitnu pomoć, saznaje Srpskainfo.
Luis je jutros doveden u Okružno javno tužilaštvo u Banjoj Luci na ispitivanje, ali je dostavio ljekarski nalaz i rekao da od ranije ima zdravstvene probleme.
On je zatim izveden iz Tužilaštva sa lisicama na rukama i policijskim vozilom odvezen u Hitnu.
Luis je označen kao vođa kriminalne grupe koja je razbijena akcijom “Kodeks”, a koja se bavila prodajom droge.
Hronika
POTVRĐENO IZ TUŽILAŠTVA TK: Pritvorenik Admir Mašić počinio samoubistvo u KPZ Tuzla
Prije 20 min0
Svijet
DELEGACIJE STIGLE U RIM: Počela druga runda iransko-američkih pregovora o nuklearnom programu
Prije 31 min0
Show
"TO JE SAD MODERNO, NIŠTA STRAŠNO": Komšije Bastiana Schweinsteigera i Ane Ivanović progovorili o njihovom raskidu
Prije 42 min0
Žena
UŽIVA NA EGZOTIČNIM DESTINACIJAMA: Najljepša voditeljica na svijetu pokazala senzacionalnu figuru u bikiniju (FOTO)
Prije 54 min0
Hronika
ZAŠTO SU OVAKVI LJUDI UOPĆE NA SLOBODI: Kamatar Jasmin Hidanović godinama sije strah u Živinicama, osuđivan i zbog ubistva i drugih krivičnih djela
Prije 21h0
Hronika
REKET, UCJENE, NAPADI, PRIJETNJE: Poznati sarajevski lokal stavio ključ u bravu, poručili gostima da ne dolaze...
17. Apr. 20250
Hronika
MASKIRANI UBICA LIKVIDIRAO RUSKOG MAFIJAŠA PRED NJEGOVOM VILOM: Sve je snimljeno
16. Apr. 20250
Hronika
DETALJI PUCNJAVE U NEUMU: Ranjen Elvis Butigan, u sukobu učestvovao Fikret Kajević
Prije 2h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.