Politika
DŽAFEROVIĆEVA PORUKA ZA OVE ŠTO SLAVE: "Amerika je imala uvijek isti stav prema BiH, a oni koji sanjaju neke snove savjetujem..."
06. Nov. 20241
Džaferović posebno govorio o primjedbama koje su na sastanku iznesene po pitanju sigurnosne situacije.
Vijesti
06. Jul. 2022
2
Šefik Džaferović, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine prisustvovao je organizacionom odboru uoči 11. jula obilježavanja godišnjice genocida u Srebrenici.
Sve je spremno za obilježavanje godišnjice genocida u Srebrenici, te je Džaferović posebno govorio o primjedbama koje su na sastanku iznesene po pitanju sigurnosne situacije.
“Ja pozivam sve međunarodne organizacije, sve državne institucije da se uključe u ovo pitanje i da se ni na koji način šikaniraju ljudi koji rade u Memorijalnom centru niti naši povratnici kako u Podrinju niti u cijeloj Bosni i Hercegovini. Želim da uputim poruku MUP RS da to ne radi jer je to uzaludan posao”, kazao je Džaferović.
Također, Džaferović je govorio i o činjenici da je ovo prvo obilježavanje godišnjice genocida otkako je Valentin Inzko, tadašnji visoki predstavnik u BiH nametnuo izmjene Krivičnog zakona kojim je, između ostalog, zabranjeno negiranje genocida u Srebrenici, prenosi N1.
Politika
DŽAFEROVIĆEVA PORUKA ZA OVE ŠTO SLAVE: "Amerika je imala uvijek isti stav prema BiH, a oni koji sanjaju neke snove savjetujem..."
06. Nov. 20241
Politika
ŠEFIK DŽAFEROVIĆ O LOKALNIM IZBORIMA: "Trojka je od Bošnjaka napravila politički kusur i sad je to došlo na naplatu" (VIDEO)
14. Okt. 20241
Vijesti
NAKON KRITIKA STRANKI SDA: Šefik Džaferović odgovorio ambasadoru SAD-a
09. Okt. 20243
Mini market
ŠEFIK DŽAFEROVIĆ, OTVORENO: "Ukoliko Kolegij ne skine tačku o Ustavnom sudu sa dnevnog reda, nećemo biti..."
08. Okt. 20240
Hronika
POTVRĐENO IZ TUŽILAŠTVA TK: Pritvorenik Admir Mašić počinio samoubistvo u KPZ Tuzla
Prije 13 min0
Svijet
DELEGACIJE STIGLE U RIM: Počela druga runda iransko-američkih pregovora o nuklearnom programu
Prije 24 min0
Show
"TO JE SAD MODERNO, NIŠTA STRAŠNO": Komšije Bastiana Schweinsteigera i Ane Ivanović progovorili o njihovom raskidu
Prije 35 min0
Žena
UŽIVA NA EGZOTIČNIM DESTINACIJAMA: Najljepša voditeljica na svijetu pokazala senzacionalnu figuru u bikiniju (FOTO)
Prije 46 min0
Vijesti
KO BI GORE - SAD BI DOLE: Vukanović i Šarović spremni, smjena vlasti najviše će pogoditi...
17. Apr. 20250
Vijesti
KAKVA JE OVO DRŽAVA?: Vahid Bajrektarević danas uhapšen na granici pri ulasku u BiH, Milorad Dodik slobodno prelazi granicu kad god hoće!
Prije 15h0
Vijesti
OPARIĆE SE "BRACO", A BIĆE I ZA "SINOVE": Otkriveno od koga Vlada RS kupuje zgradu u Brčkom
16. Apr. 20250
Vijesti
KUVAJĆANI DONIRALI - BOSANCI KRALI: Nestalo 1,2 miliona eura koje je Kuvajt donirao Ambasadi BiH. Bivši ambasador Mehmed Halilović “ničeg se ne sjeća”...
17. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.