Vijesti
BAKIR IZETBEGOVIĆ UPUTIO ČESTITKU: "Simbolika Uskrsa i Vaskrsa neka nas dodatno ohrabri u nastojanjima da gradimo međusobno povjerenje"
Prije 14 min0
Vlasnik roštiljnice Goran Stanivuković došao je na ideju da u sklopu "Ćevap festa" organizuje i pravljenje XXL ćevapa.
Gastro
09. Okt. 2022
1
Popularni "Ćevap fest" poslije dvogodišnje pauze zbog korone, vratio se u grad na Vrbasu.
Novitet ove godine je pravljenje XXL ćevapa koji je uspješno napravljen, a bio je težak 800 grama, a napravljen je u banjalučkoj roštiljnici.
Nakon što je napravljen XXL ćevap na "Ćevap festu" rukama vrlih majstora, okupljeni su sa oduševljenjem probali i uživali u mirisima i ukusu banjalučkog brenda.
Vlasnik roštiljnice Goran Stanivuković došao je na ideju da u sklopu "Ćevap festa" organizuje i pravljenje XXL ćevapa.
Kako je ranije rekao promoter ove manifestacije Nebojša Kuštrinović, osim najboljih ćevapa, Banjalučane na Festivalu očekuje mnoštvo zabavnih sadržaja.
Podsjećamo, juče je organizovano i takmičenje u brzom jedenju ćevapa, a pobjedu je odnio Omiljan Kresić koji je veliku porciju pojeo za 1,34 minute.
Vijesti
BAKIR IZETBEGOVIĆ UPUTIO ČESTITKU: "Simbolika Uskrsa i Vaskrsa neka nas dodatno ohrabri u nastojanjima da gradimo međusobno povjerenje"
Prije 14 min0
Svijet
MARATONSKI SASTANAK: Jesu li Iran i SAD nakon četiri sata napravili prvi korak prema nuklearnom sporazumu?
Prije 23 min0
Vijesti
"KRAJEM SEDMICE MOGUĆE...": Meteorolozi prognoziraju kakvo vrijeme možemo očekivati
Prije 32 min0
Sport
DENIS ĆORIĆ RAZOČARAN: "Ja svoj mandat dajem na raspolaganje Upravi, nek’ odluči..."
Prije 52 min0
Gastro
IDEJA ZA SUPER UKUSNU SALATU: Uz nekoliko sastojaka iz frižidera napravite ovu laganu i hranjivu salatu...
17. Apr. 20250
Gastro
KAO IZ BAKINE KUHINJE: Napravite izvrsne čupavce po tradicionalnom receptu i oduševite ukućane… (VIDEO)
17. Apr. 20250
Gastro
ZAŠTO BISTE GA KUPOVALI KAD SVOJ MOŽETE NAPRAVITI KOD KUĆE: Začinski puter ukusan je i svestran dodatak...
18. Apr. 20250
Gastro
PURA, PALENTA, ŽGANCI: Kako god je zvali, napravite je još ovo jutro sa paradajzom i mladim lukom po...
Prije 12h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.