Politika
TURSKI AMBASADOR U BiH: "Odluke trebaju donositi izabrani predstavnici BiH, a ne visoki predstavnik"
30. Mar. 20231
"Sa velikom tugom smo primili vijest da je preminula gospođa Ash Girgin, supruga Njegove ekselencije ambasadora Republike Turske u Bosni i Hercegovini, gospodina Sadika Babura Girgina".
Hronika
06. Jan. 2024 06. Jan. 2024
0
Fondacija Maarif u Sarajevu je objavila kako je preminula Ash Girgin, supruga ambasadora Turske u Bosni i Hercegovini Sadika Babura Girgina.
Ova fondacija je informaciju objavila u subotu, 6. januara.
"Sa velikom tugom smo primili vijest da je preminula gospođa Ash Girgin, supruga Njegove ekselencije ambasadora Republike Turske u Bosni i Hercegovini, gospodina Sadika Babura Girgina.
Molimo Allaha da joj podari džennet, a Njegovoj ekselenciji i svim uposlenicima Ambasade Republike Turske upućujemo iskreno saučešće", poručili su iz Fondacije Maarif.
Svijet
BIVŠI SAVJETNIK AMERIČKOG PREDSJEDNIKA: "Trump se ne bavi strategijom, gleda šta njemu ide u korist"
Prije 9 min0
Vijesti
DRAMA NA SJEDNICI ZASTUPNIČKOG DOMA FBiH: "Imenovanje Zorana Krešića u Upravni odbor FTV-a je skandalozno i neprihvatljivo!"
Prije 19 min0
Sport
TRENER SARAJEVA RAZOČARAN: "Bilo je previše nervoze, previše mlako..."
Prije 21 min0
Politika
BOSIĆU JE SVE JASNO: "Špirić je nelegitiman, danas su pristali na njegovu režiju"
Prije 29 min0
Hronika
ODBILA TEST NA DROGU, PA JOJ PRONAĐEN PIŠTOLJ: U Banjoj Luci uhapšena Alma Obradovac, članica Glavnog odbora SDA
31. Mar. 20250
Hronika
SVE SE MOŽE, ALI SAMO KAD SE HOĆE: SIPA u RS uhapsila jednu osobu po međunarodnoj potjernici
Prije 14h0
Hronika
ŠOKANTNA ISPOVIJEST: Na Bajram pobjegao iz mrtvačnice, i doktor počeo bježati...
Prije 17h0
Hronika
ČLANICA GO SDA NAKON HAPŠENJA U BANJOJ LUCI: "Bili su jako neljubazni i grubi, isfrustrirana sam prekinula komunikaciju sa njima, odbila sam test na..."
01. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.