STRAVA U SUSJEDSTVU: Opušak cigarete izazvao požar u stanu, muškarac se ugušio

Od gušenja dimom u požaru je smrtno stradao nepoznati muškarac.

  • Hronika

  • 15. Dec. 2024  15. Dec. 2024

  • 0

Požar u kojem je u subotu popodne u Osijeku od gušenja dimom smrtno stradao muškarac izazvan je opuškom cigarete, izvijestila je u nedjelju po završetku uviđaja osječko-baranjska policija, dodavši da identitet muškarca za sada nije poznat.

Prema podacima osječke Javne vatrogasne jedinice dojava o požaru u stanu na četvrtom spratu na Vijencu Ljube Babića u Osijeku zaprimljena je u subotu, nešto prije 18 sati, a na intervenciju su izašla dva vozila i sedam vatrogasaca.

Nakon što su osječki vatrogasci ugasili požar uviđajna ekipa osječko-baranjske policije, u saradnji s inspektorom zaštite od požara uviđajem je utvrdila da je do požara došlo odbacivanjem opuška cigarete na gorive materijale u stanu, prenosi Hina.

Od gušenja dimom u požaru je smrtno stradao nepoznati muškarac, a slijedi utvrđivanje njegovog identiteta, napominju u policiji.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...