Sport
STRADAO U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI: Ko je bio Nikola Pokrivač? Igrao za Dinamo, bio reprezentativac...
Prije 15h0
Neposredno nakon prometne nesreće na mjestu događaja okupio se veći broj građana, a dok su vatrogasci izvlačili unesrećene iz vozila, 30-godišnjak i 31-godišnjak su fizički napali 46-godišnjeg, 44-godišnjeg, 39-godišnjeg vatrogasca, a potom i policijskog službenika, nakon čega su pobjegli.
Hronika
02. Jan. 2025 02. Jan. 2025
0
Osječko-baranjska policija uhapsila je dvojicu osumnjičenika koji su, nakon prometne nesreće na našičkom području, fizički napali vatrogasce i policajca, a dvojicu vatrogasaca lakše ozlijedili, izvijestila je danas policija.
Prometna nesreća dogodila se na Silvestrovo, nešto prije ponoći u Podgoraču, kod Našica, kada je u slijetanju vozila s ceste zbog neprilagođene brzine 21-godišnji vozač zadobio teške tjelesne ozlijede opasne po život, a 19-godišnji putnik je teško ozlijeđen, pa su prevezeni u našičku Opću županijsku bolnicu.
Neposredno nakon prometne nesreće na mjestu događaja okupio se veći broj građana, a dok su vatrogasci izvlačili unesrećene iz vozila, 30-godišnjak i 31-godišnjak su fizički napali 46-godišnjeg, 44-godišnjeg, 39-godišnjeg vatrogasca, a potom i policijskog službenika, nakon čega su pobjegli.
Dvojici vatrogasaca, u dobi od 44 i 46 godina, liječnička pomoć pružena je u Općoj županijskoj bolnici Našice, gdje je utvrđeno da su lakše ozlijeđeni. Policija je ubrzo pronašla dvojicu napadača, uhapsila ih te privela u Policijsku stanicu Našice na kriminalističko istraživanje.
Osumnjičenici su kasno sinoć, uz kaznene prijave nadležnom Državnom odvjetništvu, predani pritvorskom nadzorniku PU osječko-baranjske. Tereti ih se za kaznena djela prisile prema službenoj osobi te prisile prema osobi koja obavlja poslove od javnog interesa ili u javnoj službi, pojašnjavaju u policiji, prenosi Hina.
Također napominju da je 21-godišnji vozač iz opisane prometne nesreće probudio iz kome te protiv njega također slijedi kaznena prijava za izazivanje prometne nesreće.
Sport
STRADAO U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI: Ko je bio Nikola Pokrivač? Igrao za Dinamo, bio reprezentativac...
Prije 15h0
Hronika
DETALJI TEŠKE SAOBRAĆAJNE NESREĆE: Dvoje mrtvih, među njima i bivši hrvatski nogometni reprezentativac
Prije 16h0
Hronika
STRAHOVITA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: U sudaru četiri automobila, dvoje poginulih, više povrijeđenih
Prije 17h0
Hronika
UŽAS U SUSJEDSTVU: U sudaru autobusa i automobila jedna osoba poginula, više povrijeđenih
14. Apr. 20250
Hronika
POTVRĐENO IZ TUŽILAŠTVA TK: Pritvorenik Admir Mašić počinio samoubistvo u KPZ Tuzla
Prije 13 min0
Svijet
DELEGACIJE STIGLE U RIM: Počela druga runda iransko-američkih pregovora o nuklearnom programu
Prije 24 min0
Show
"TO JE SAD MODERNO, NIŠTA STRAŠNO": Komšije Bastiana Schweinsteigera i Ane Ivanović progovorili o njihovom raskidu
Prije 35 min0
Žena
UŽIVA NA EGZOTIČNIM DESTINACIJAMA: Najljepša voditeljica na svijetu pokazala senzacionalnu figuru u bikiniju (FOTO)
Prije 46 min0
Hronika
ZAŠTO SU OVAKVI LJUDI UOPĆE NA SLOBODI: Kamatar Jasmin Hidanović godinama sije strah u Živinicama, osuđivan i zbog ubistva i drugih krivičnih djela
Prije 21h0
Hronika
REKET, UCJENE, NAPADI, PRIJETNJE: Poznati sarajevski lokal stavio ključ u bravu, poručili gostima da ne dolaze...
17. Apr. 20250
Hronika
MASKIRANI UBICA LIKVIDIRAO RUSKOG MAFIJAŠA PRED NJEGOVOM VILOM: Sve je snimljeno
16. Apr. 20250
Hronika
DETALJI O POKUŠAJU UBISTVA U BH. GRADU: Zločin se dogodio jučer oko 16,20 sati. kada je Lekić nakon svađe oko prilaznog puta...
18. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.