HITAN SASTANAK U SARAJEVU: Reis Kavazović razgovarao sa ambasadorima islamskih zemalja

Na sastanku je bilo riječi i o trenutnoj situaciji u Bosni i Hercegovini i izazovima koji se pred njom nalaze.

  • Društvo

  • Prije 5h  

  • 0

Reisul-ulema Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini Husein-ef. Kavazović danas se sastao sa akreditovanim ambasadorima Organizacije islamske saradnje (OIC) u Bosni i Hercegovini.

Na sastanku organizovanom nakon džuma-namaza u prostorijama Gazi Husrev-begove biblioteke ambasadori su reisul-ulemi čestitali nastupajući sveti mjesec ramazan.

Reisul-ulema Kavazović je zahvalio na čestitkama, zamolivši ambasadore da svojim kraljevima, emirima i predsjednicima prenesu zahvalnost Islamske zajednice i njenih članova na brizi koju iskazuju prema Bosni i Hercegovini i svim njenim građanima.

Na sastanku je bilo riječi i o trenutnoj situaciji u Bosni i Hercegovini i izazovima koji se pred njom nalaze.

Reisul-ulema je izrazio nadu da će ovogodišnji ramazan u Bosni i Hercegovini i svijetu proteći u miru i duhovnom ozračju koje će ohrabriti odgovorne lidere da se angažuju u izgradnji mira i razumijevanja.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...