SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SARAJEVU: U sudaru automobila i teretnog vozila ima povrijeđenih

Do nesreće je došlo u 20:15 sati.

  • Hronika

  • 21. Mar. 2025  21. Mar. 2025

  • 0

U blizini sarajevskog naselja Miljacka dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali automobil i teretno vozilo, a dvije osobe su povrijeđene, rečeno je iz MUP-a KS. 

"Do nesreće je došlo u 20:15 sati. Dvije osobe su prevezene na ukazivanje pomoći", kazali su iz Operativnog centra.

Na ovoj dionici puta stvorene su velike saobraćajne gužve, pa se vozačima preporučuje strpljenje ili korištenje alternativnih putnih pravaca.

Na vozilima je pričinjena veća materijalna šteta, a više detalja o nesreći i informacija o povrijeđenima će biti poznato nakon obavljenog policijskog uviđaja.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...