Hronika
NESREĆA U AUSTRIJI: Radnik sa Balkana povrijeđen pri padu betonske ploče
Prije 5h0
Nakon sastanka i odlikovanja, Rama je rekao da medalju smatra pravim priznanjem Albancima koji nisu predali niti jednog Židova nacistima.
Evropa
Prije 5h
0
Premijeru Albanije Ediju Rami u Izraelu je uručena Predsjednička medalja časti koju mu je dodijelio predsjednik Izraela Isaac Herzog.
Nakon sastanka i odlikovanja, Rama je rekao da medalju smatra pravim priznanjem Albancima koji nisu predali niti jednog Židova nacistima.
"Ova izvanredna čast (medalja) ne može biti samo za mene, već je primam u ime Albanije, u ime albanskog naroda, a iznad svega, u ime svih muslimanskih i kršćanskih Albanaca, koji su izložili sebe i svoje živote riziku u najmračnijim časovima moderne povijesti i pretvorili moju zemlju u jedinu zemlju u Evropi koja je završila Drugi svjetski rat s više Židova nego na početku", rekao je Rama.
(Vijesti.ba)
Hronika
NESREĆA U AUSTRIJI: Radnik sa Balkana povrijeđen pri padu betonske ploče
Prije 5h0
Hronika
PODIGNUTA JE OPTUŽNICA: Prevarant iz BiH sa bandom varao penzionere, uzeli OGROMAN NOVAC!
Prije 5h0
Sport
SKANDAL U SRBIJI: Klub namještao utakmice prve lige?
Prije 5h0
Regija
HRVATSKA GLEDA KAKO DA PROFITIRA NA DODIKOVOM SECESIONIZMU: "Naš cilj je ravnopravnost Hrvata u Bosni i Hercegovini!"
Prije 5h0
Evropa
SVIJET STRAHUJE OD NOVOG RATA: Iran stavio vojsku u stanje visoke pripravnosti, upozorenje Turskoj...
Prije 23h0
Evropa
CIJELA UKRAJINA POD UPOZORENJEM: Poljska rano jutros digla avione nakon što je Rusija...
06. Apr. 20250
Evropa
"PUTIN SE SPREMA ZA VELIKI RAT": Njemački obavještajci su sve uvjereniji da slijedi rat s Rusijom
05. Apr. 20250
Evropa
NOVA NUKLEARNA DRAMA PRIJETI EVROPI: Radijacija curi, sve je počelo u noći 14. februara...
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.