Hronika
TEŠKA NESREĆA KOD HADŽIĆA: Poginuo motociklista, saobraćaj je trenutno obustavljen
Prije 23 min0
Nedavno se pisalo o velikom propustu NS FBiH u vezi utakmice Tuzla Cityja i Stupčanice.
Vijesti
10. Apr. 2025 10. Apr. 2025
0
Taj meč je prema COMET-u bio odigran, odnosno utakmica je krenula 26. marta u 15:04, a završila narednog dana u 20:49.
Saga oko pomenutog propusta je, prema pisanju portala SportBC, konačno riješena i poznato je ko je glavni krivac.
Istragom i uvidom ovlaštenih stručnjaka u COMET sistem N/FSBiH otkriveno je da je Mirsad Drljević ulazio u pomenuti meč te napravio pometnju, odnosno stavio da je utakmica odigrana, a da nije ni počela.
Mirsad Drljević aktuelni je predsjednik Takmičarske komisije NSBiH i zamjenski član Izvršnog odbora Nogometnog saveza FBiH.
Drljević će biti suspendovan do okončanja postupka, a nije poznato koji su razlozi zašto je gore navedeni uradio to što je uradio.
Hronika
TEŠKA NESREĆA KOD HADŽIĆA: Poginuo motociklista, saobraćaj je trenutno obustavljen
Prije 23 min0
Politika
JELENA TRIVIĆ KATEGORIČNA: Nećemo pratiti Dodika u njegovom avanturizmu sa novim Ustavom RS!
Prije 36 min0
Zabava
FOBIJA OD KOJE MNOGI PATE: Jennifer Aniston otkrila koji je njen najveći strah - "Zbog toga sam počela ići na hipnozu!"
Prije 44 min0
Politika
AIDA OBUĆA, POTPREDSJEDNICA SDA: "Čović koristi slabost i podložnost Trojke i opozicije iz RS-a; ne smije se više čekati sa hapšenjem Dodika"
Prije 58 min0
Vijesti
KO BI GORE - SAD BI DOLE: Vukanović i Šarović spremni, smjena vlasti najviše će pogoditi...
17. Apr. 20250
Vijesti
OPARIĆE SE "BRACO", A BIĆE I ZA "SINOVE": Otkriveno od koga Vlada RS kupuje zgradu u Brčkom
16. Apr. 20250
Vijesti
KAKVA JE OVO DRŽAVA?: Vahid Bajrektarević danas uhapšen na granici pri ulasku u BiH, Milorad Dodik slobodno prelazi granicu kad god hoće!
Prije 15h0
Vijesti
KUVAJĆANI DONIRALI - BOSANCI KRALI: Nestalo 1,2 miliona eura koje je Kuvajt donirao Ambasadi BiH. Bivši ambasador Mehmed Halilović “ničeg se ne sjeća”...
17. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.