TUŽNI MODRIĆ JE SJEO, A ONDA SU MU PRIŠLI ALBANCI: Šta su tražili?

Asllani je i pomogao Modriću da se ustane, a izgledalo je kao da su obojica pitala Modrića za razmjenu dresova. Zasad nije poznato ko se to od albanskih nogometaša usrećio i dobio dres hrvatskog kapetana nakon utakmice.

• Zabava

• 19. Jun. 2024

• 0

Hrvatska je remizirala s Albanijom 2:2 u drugom kolu Evropskog prvenstva. Albanci su nakon jako lošeg prvog dijela Hrvatske vodili 1:0, a momčad Zlatka Dalića u drugom poluvremenu preokrenula rezultat u razmaku od dvije minute. Ipak, Hrvatska nije uspjela sačuvati vodstvo te je u 95. minuti primila pogodak za podjelu bodova.

Nakon što je sudac odsvirao kraj, hrvatski kapetan Luka Modrić sjeo je na travu, a kod njega je došlo nekoliko albanskih nogometaša. Među njima su bili Kristjan Asllani, zvijezda albanske reprezentacije koja igra u Interu, kao i Arber Hoxha, nogometaš Dinama.