PRONAĐENA DVA TIJELA U KUĆI: Ubio ženu pa sebe

Po nalogu zamjenika Županijskog državnog tužioca nad tijelima će se provesti obdukcija

  • Hronika

  • Prije 7h  

  • 0

Danas oko 10 sati policijskim službenicima Policijske postaje Benkovac – Obrovac prijavljeno je da su pronađena dva tijela u kući na širem benkovačkom području.

Po dolasku na mjesto događaja, policijski službenici su u porodičnoj kući pronašli tijela muškarca i žene. U saradnji sa zamjenikom Županijskog državnog tužioca u Zadru proveden je uviđaj i druge dokazne radnje kako bi se utvrdile sve okolnosti tragičnog događaja, prenosi Index.hr.

Istragom je utvrđeno da je jutros, 26. aprila, poslije 9.30 sati u mjestu Lepuri 81-godišnji muškarac vatrenim oružjem usmrtio 83-godišnju ženu, a potom u kući istim oružjem počinio samoubistvo.

Po nalogu zamjenika Županijskog državnog tužioca nad tijelima će se provesti obdukcija, a slijede i ostala potrebna vještačenja kako bi se u potpunosti rasvijetlile sve okolnosti ovog tragičnog događaja.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...