DRAMA NA KOŠEVU: Pogledajte šta se dogodilo u 10. minuti sudačke nadoknade i kako je Sarajevo ostalo bez bodova...

U narednom kolu Sarajevo gostuje Borcu dok će Posušje dočekati Radnik.

• 15. Sep. 2024  15. Sep. 2024

• 0

Nogometaši FK Sarajevo i NK Posušje podijelili su bodove odigravši 2:2.

Sarajevo je dobro otvorilo meč, a do vodstva su došli u 19. minuti. Giorgi Guliashvili je postigao svoj šesti gol ove sezone.

U drugom dijelu nismo vidjeli mnogo. Igralo se na sredini terena i kada se činilo da će Bordo tim mirno utakmicu privesti kraju, gosti stižu do gola.

Nakon jednog prekida i gužve pred golom Sarajeva, Ivan Marić postiže pogodak za 1:1.

Vodstvo Sarajevu donosi debitant Domagoj Pavičić u 92. minuti. Konačnih 2:2 postavlja Vrgoč u 95. minuti meča.

Nidal Čelik je nakon intervencije VAR-a u 10. minuti sudačke nadoknade dobio crveni karton.

Sarajevo nakon pet utakmica ima 13 bodova i prvi su na tabeli. Posušje je drugo sa 11 bodova iz šest mečeva.